Get the Flash Player to see this player
 

48 MБ
6 мин : 18 сек
640 x 480
526 просм.
03 мая 2012Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Трускавецькі підприємці передали мерові «полум’яний привіт»

Альбом Новини з Трускавця (2 видео)

Трускавецькі підприємці на знак протесту спалили символ партійної приналежності чинного мера міста – імітацію прапора «Фронту змін». Таким чином вони висловили свою незгоду з політикою нинішньої влади стосовно розвитку у Трускавці дрібного бізнесу. Зокрема, тиск з боку влади відчувають підприємці, котрі орендують приміщення у колишньому будинку побуту на вулиці Довженка, 1, про це вони ділилися на камеру оператора Трускавецького Інтернет-телебачення.
Підприємці змушені демонтувати зведені ними стіни, оскільки нові переділи їм порахували корисною площею, за яку треба платити чималу суму – як за оренду, так і при її викупі. Одну із таких перегородок демонтували у присутності нашої знімальної групи, засвідчивши таким чином брак компромісу теперішньої трускавецької влади з місцевими підприємцями.
Свого часу орендарі взяли на своє утримання споруду будинку побуту, провели реконструкцію даху, виконували інші ремонтні роботи всередині та навколо будівлі. Згодом міська рада повернула будинок на свій баланс і встановила нові правила оренди, не взявши до уваги витрат підприємців. З таким станом справ люди не погоджуються й збираються опротестували встановлені теперішньою владою розцінки щодо оренди й викупу приміщень.Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts